× Anasayfa Hakkımızda Nasıl Kullanır? Hizmetler Referanslar Giriş Yap Üye Ol İletişim
Nasıl Kullanılır

Nasıl Kullanılır

Sıkça Sorulan Sorular

Bize katılmak için 10 binlerce sebep var

YOPI Business yeni nesil rezervasyon sistemi ile; daha önce şirketiniz için anlaşma yapılan oteller için hızlı rezervasyon yapma ve tüm rezervasyonlarınızı kontrol altına alma imkanına sahip oluyorsunuz.

Siz şehri seçin vakit harcamadan en uygun oteli tercihinize göre seçin

Buradaki en önemli etken her şehir için fiyat limiti belirleyebiliyoruz. Limit Üstü otel seçen kullanıcılar farkı ödeyerek konaklayabiliyor yada fark ödememek için yönetici onayına online olarak sunabiliyor.

Tüm rezervasyonları tarih aralığı vererek kontrol edebiliyorsunuz

Yöneticiler, altında çalışan elemanlarının tüm rezervasyonlarını ve harcama rakamlarını kontrol edebiliyor. Genel müdür firmaya kayıtlı tüm kullanıcıların tüm detaylarına ulaşabiliyor.

Zamanı harcamayın bırakın YOPI en uygun oteli size bulsun

Sadece bir dakikalık bir işlem hızlıca otelinizi bulalım. Üstelik seçtiğiniz otelde yer yok ise otomatik olarak hızlıca aynı kategoride oteli bulup beğeninize sunuyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti koşulsuz rezervasyon iptali

Giriş günü 15.00’a kadar koşulsuz rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Soru yok, sistem üzerinden direkt iptal olanağı

İşlem hızı ile mükemmelliğin tadını çıkarın

Rezervasyon talepleriniz otel tarafından 15 dk içinde cevaplanmak zorunda. Her işlemde sizi ve otel yöneticisini SMS ve telefonunuza gelen bildirimlerle bilgilendiriyoruz.

Mobil application ile hızlı ve güvenilir işlem

Cep telefonunuz ile çok basit ve güvenli işlem kolaylığı. Ayrıca; araç kiralama, uçak bileti, toplantı organizasyonu, tren bileti, özel taleplerinizi ve tatil planlarınızı mobil üzerinden hızlıca yapabiliyorsunuz.

Siz Sadece Konaklayın, konaklama bedelini YOPI ödüyor

Rezervasyon yapılması sonrasında konaklama ücretini YOPI ödüyor. Daha sonrasında; firma ile yapılan anlaşma çerçevesinde YOPI 15. gün veya 30. gün fatura kesiyor.

Detaylı Bilgi